Müşteri Hizmetleri : 0212 220 92 28 Whatsapp : 0546 284 95 14

TT103A VIP TURNİKE

feature-image

Genel Özellikler

 
 

Mekanizma: Sürücü olarak 24VDC motor kullanılmaktadır. Mekanik sürüşü Kayış & Kasnak veya Fiber kaydırma metotları kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir çarpmada kişi ya da cisme hafifçe çarparak tekrar konumlama yapmaktadır. Kilitleme sistemi selenoidler vasıtası ile yapılmaktadır.
Ana gövde: ISI 304 kalite paslanmaz çelik, 4N satenlidir
Kollar: Paslanmaz
Elektronik Kontrol Kart ve Çalışma Voltajı: Elektronik devre yüzey montaj teknolojisi ( SMD ) olarak üretilmiştir, kontrol girişleri kuru kontaktır ( NO ). Opsiyon olarak CMOS, TTL ve 5 – 24VDC giriş yapılabilmektedir. Kart üzerinde geçiş yönleri serbest ya da kontrollü ayarlanabilir. Swich mode power suppley kullanılmaktadır, giriş 110 ila 240V AC arasında çalışma imkânı sağlamaktadır. Sistem 24VDC çalışmaktadır. Çalışma ısısı -10°C ile +50°C arasında çalışabilmektedir, çok soğuk ortamlarda seçenek olarak ısıtıcı takılabilmektedir.
Sensör: İsteğe bağlı olarak hareket sensörü takılabilmektedir.
Acil Durum: Enerji kesilme durumunda kollar serbest geçişe izin vermektedir. Ayrıca kart üzerinde acil durum girişi bulunmaktadır NC olan bu durum herhangi bir dış ( yangın, panik vb. gibi ) tüm paneller ile basit olarak bağlantıya uyumludur. Bu tip cihazlardan gelebilecek kontak veya kablo bağlantısı kesilmesi durumunda turnike otomatik olarak serbest geçişe izin vermektedir.
Uygulama Alanları: TT103A VİP turnikeleri tüm iç ve dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir olarak tasarlanmıştır.
Güvenlik Seviyesi: Caydırıcı

Ürünlerimiz