Müşteri Hizmetleri : 0212 220 92 28 Whatsapp : 0546 284 95 14

 Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Tektekno Personel Takip Sistemleri ve Güvenlik Teknolojileri Dış. Tic. Ltd. Şti.  hizmetinizde.

 Tektekno Personel Takip Sistemleri ve Güvenlik Teknolojileri Dış. Tic. Ltd. Şti. olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Tektekno Personel Takip Sistemleri ve Güvenlik Teknolojileri Dış. Tic. Ltd. Şti. olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk.Web sitemiz üzerinden bizimle temansa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

  Firmamız Personel devam kontrol sistemleri, Kapalı devre kamera sistemleri, Metal üst arama dedektörleri, Otopark bariyer sistemleri, Yemekhane takip sistemleri, Öğrenci takip sistemleri, Geçiş kontrol sistemleri, Üye takip sistemleri, Bekçi tur sistemleri, Turnike sistemleri ve Alarm sistemlerinin satışı kurulumu devreye alınması ve sonrasında destek hizmetini vermektedir.Ayrıca satış ve kurulum sonrasında ; telefon, uzak masaüstü ve yerinde servis desteğini kapsamaktadır.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

 Diğer Firmalardan farkımız nedir? Çünkü,  Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.Teknik ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

 Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz.Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz. Elbette Tektekno Personel Takip Sistemleri ve Güvenlik Teknolojileri Dış. Tic. Ltd. Şti.'ni farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz