Müşteri Hizmetleri : 0212 220 92 28 Whatsapp : 0546 284 95 14

TT103C 3 KOLLU BOY TURNİKESİ

feature-image

Genel Özellikler

 
 

Mekanizma: Tüm aksamlar Full otomatik CNC ve Lazer makinelerde işlenmiştir. Kilitleme, kaçak geçiş ve sönümleme KAM’ları, sökülüp takılabilme özelliğinden dolayı ayrı ayrı olarak değiştirilebilme imkanı sağlamaktadır. Geçiş rahatlığı ve uzun ömür için mekanizmada darbe sönümleme sistemi kullanılmaktadır. Kaçak geçişi engelleyici ve 1 geçiş hakkını tamamlayan Kam sistemi mevcuttur. Dayanımı ve çalışma performansı yüksek özel selenoidler kullanılmıştır. Kilitleme yayları paslanmaz olup, tırnak malzemesi çelik olmakla beraber yüzey aşınımı dayanaklığını arttırmak için yüzey işlem teknolojisi yapılmaktadır. Kullanılan tüm yaylar paslanmaz çelik yaydan imal edilmiştir. Böylece uzun ömür ve performansı arttırmaktadır.
Ana gövde: Ana gövde üretimi üç çeşit olarak yapılmaktadır,
Bunlar; AISI 304 kalite paslanmaz çelik, 4N satinelidir
Elektro statik toz boyalı
Sıcak daldırma galvaniz
Elektronik Kontrol Kart ve Çalışma Voltajı: Elektronik devre yüzey montaj teknolojisi ( SMD ) olarak üretilmiştir, kontrol girişleri kuru kontaktır ( NO ). Opsiyon olarak CMOS, TTL ve 5 – 24VDC giriş yapılabilmektedir. Kart üzerinde geçiş yönleri serbest ya da kontrollü ayarlanabilir. Swich mode power suppley kullanılmaktadır, giriş 110 ila 240V AC arasında çalışma imkânı sağlamaktadır. Sistem 24VDC çalışmaktadır. Çalışma ısısı -10°C ile +50°C arasında çalışabilmektedir, çok soğuk ortamlarda opsiyon olarak ısıtıcı takılabilmektedir. Geçiş onayı dâhilinde sesli uyarı verebilmektedir. Elektronik tüm düzenek ABS kutu içerisinde muhafaza edilerek IP 67 standartları içerisinde muhafaza edilmiştir.
Sensor: Sensor olarak indüktif sensör kullanılmaktadır, her türlü ortamda ( toz, nem vs. gibi ) durumlarda dayanımı ve performansı yüksek ve kaliteli tutmaktadır.
Kilitleme: Dayanımı ve çalışma performansı yüksek özel selenoidler kullanılmıştır. Kilitleme yayları paslanmaz olup, tırnak malzemesi çelik olmakla beraber yüzey aşınımı dayanıklığını arttırmak için yüzey işlem teknolojisi yapılmaktadır. Böylece uzun ve performansı arttırmaktadır.
Acil Durum: Enerji kesilme durumunda kollar serbest geçişe izin vermektedir. Ayrıca kart üzerinde acil durum girişi bulunmaktadır NC olan bu durum herhangi bir dış ( yangın, panik vb. gibi ) tüm paneller ile basit olarak bağlantıya uyumludur. Bu tip cihazlardan gelebilecek kontak veya kablo bağlantısı kesilmesi durumunda turnike otomatik olarak serbest geçişe izin vermektedir.
Uygulama Alanları: Buffalo Serisi boy turnikeleri tüm iç ve dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Stadyum, cezaevi, otopark gibi yüksek güvenlik gerektiren yerlerde yüksek güvenlik gerektiren alanlar için tasarlanmıştır. Geçiş aralığı isteğe bağlı olarak 3 veya 4 kollu olarak isteğe bağlı üretilmektedir. Gövde, AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik, Elektro statik toz boya ve sıcak daldırma galvaniz seçenekleri mevcuttur.
Güvenlik Seviyesi: Yüksek Güvenlik

Ürünlerimiz