Müşteri Hizmetleri : 0212 220 92 28 Whatsapp : 0546 284 95 14

BFT MOOVI BARİYER

feature-image

BFT MOOVI BARİYER

 

Dahili tip havalandırma sistemi ile donatılan bft moovi bir bariyer çeşididir. Çeşitli uygulamalara yönelik çok geniş aksesuar uygulama kapasitesine sahiptir. Ürünün birden fazla modeli bulunmakla birlikte maksimum kol uzunluğu 3m, 4m ve 5m olarak değişebilmektedir. Kişisel anahtarlı bir sisteme dahil edilen ürün hızlı tip serbest bırakma sağlayabilmektedir.

Ip24 koruma sınıfına dahil olan ürün termal koruma içermektedir ve -10 derece ile 55 dereceye kadar sorunsuz şekilde herhangi bir hava koşulundan etkilenmeden çalışabilmektedir. Ürünün akü ile çalışma özelliği bulunmamaktadır. Mekanik kilitleme özelliğine de sahip olan ürün günde 600 – 1200 tur arasında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bft moovi 4 ile 8 saniye arasında açılıp kapanma özelliği göstermektedir. Ürüne önceden hazırlanmış montaj delikleri aksesuarların da kolay şekilde monte edilmesini sağlamaktadır. ayrıca ürünün kendi ağırlığı 36kgdır. Kol kısmında bulunan ışıklı şerit özelliği gece görüşünü de kolaylıkla sağlayabilmektedir.

Modern sistemler kullanılarak kaliteli bir şekilde bft Tektekno garantisinde üretilen ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz