Müşteri Hizmetleri : 0212 220 92 28 Whatsapp : 0546 284 95 14

BFT GIOTTO BARİYER

feature-image

BFT GIOTTO BARİYER

 

Bft giotto her türlü ihtiyaca uygun bariyer modellerindendir. İki farklı modeli bulunan ürünün 3 metreden 6 metreye kadar maksimum kol uzunluğu bulunmaktadır. Ürünün sağlam yapısı çarpmalara karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Yoğun kullanımlarınıza kalıcı çözümler sunan ürün herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışma özelliğine sahiptir.

Elektronik ayarlanabilen limit switch mevcuttur. Termal koruma içeren bft giotto bariyer modeli -10 derece ile 55 derece arasında sorunsuz performans ile çalışmaktadır ve ıp54 koruma sınıfına dahildir.

Ürünün kontrol ünitesi gövde üzerinde mekanik kısımdan ayrı olarak kolay erişilme imkanını sağlamaktadır.  ürün modellerinin maksimum açılıp kapanma süresi 2,5 saniye ile 4 saniye arasında değişebilmektedir.

Kablolama işlemleri kablolama için ayrılan bölümden yapılmaktadır. Bu da ürünün kablo kalabalığından kurtularak estetik bir görünüm kazanmasını sağlar. Opsiyonel kol aydınlatması bariyer kolunun üzerine eklenerek gece görüşünde rahatlığı sağlamaktadır. ayrıca mekanik kilitleme özelliğine sahip olmakla birlikte ürünün kendi ağırlığı 36kgdır.

Bft Tektekno garantisinde akıllı teknoloji ile üretilen ürün hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürünlerimiz